אורטופד מומחה ברכיים מומלץ

מפרק הברך הינו מפרק רגיש יחסית שצריך לעמוד בעומסים כבדים, בזוויות שונות, בסיבובים ובפעילות של שגרה וספורט. על כן, המפרק הזה נוטה לסבול יחסית מבעיות ופגיעות, ואכן, אנשים רבים סובלים מכאבי ברכיים ואף מפגיעות יחסית חמורות כמו קרע של הרצועה, פגיעות במיניסקוס וכדומה. במקרים אלו ונוספים יש צורך לפנות לאבחון, ייעוץ, התוויית טיפול ואף ביצוע ניתוח על ידי אורטופד מומחה ברכיים מומלץ שיהיה זה מומחה מנוסה ומיומן אשר מאחוריו שורה ארוכה של טיפולים וניתוחים מוצלחים, כדוגמת ד”ר תבור חובב.

אורטופד מומחה ברכיים המלצות – ד”ר תבור חובב

 

ד”ר תבור חובב הוא אורטופד מומחה ברכיים מומלץ, אשר משמש בימים אלו כמנהל יחידת ניתוחי ארתרוסקופיה ופציעות ספורט בבית החולים קפלן. על תחומי עיסוקיו העיקריים של ד”ר חובב נמנים ניתוחים ארתרוסקופיים של הברך והכתף, טיפול בפציעות ספורט, פגיעות במפרקים והחפות מפרקים.

ד”ר חובב סיים את לימודי הרפואה בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית הדסה בירושלים, והמשיך להתמחות בכירורגיה אורתופדית בבית החולים אסף הרופא. כמו כן, במהלך שנות התמחותו ביצע “התמחות על” בניתוחי  החלפות מפרקים וניתוחי ארתרוסקופיה בסידני, באוסטרליה. בנוסף, לכל אורך השנים ד”ר חובב ממשיך להשתתף בכנסים והשתלמויות בישראל ובחו”ל, ולהרצות בפני סטודנטים ורופאים.

 

קבלת המלצות על מומחה לכירורגיה אורתופדית

 

אם אתם סובלים מבעיות וכאבים בברכיים, ובוודאי אם מדובר בפגיעה חמורה העשויה לחייב ניתוח, חשוב שתקבלו  המלצות על אורטופד מומחה ברכיים. אמנם, מומחים לכירורגיה אורתופדית בישראל מפגינים רמה כללית גבוהה ביחס לעולם, כאשר הלימודים, הבחינות וההסמכות נועדו להבטיח זאת. ואולם, מעבר לשש שנות לימודי הרפואה הכלליים ולשש שנות ההתמחות הנוספות, ישנם הבדלים בין הרופאים שיכולים להיות מהותיים.

 

כך למשל, יש אורתופדים שבמהלך התמחותם פונים לכיוונים ספציפיים כמו אורתופדיית ילדים, ברך וירך, ולאחר מכן לאורך השנים המומחיות והניסיון שלהם בתחומים אלו הולכת וגדלה, בעודם ממלאים תפקידי מפתח במערך הבריאות בישראל. בנוסף, כמו בכל תחום רפואי ואפילו מקצועי, ישנם לא פעם הבדלים בין המיומנויות של אורתופדים העושים את צעדיהם הראשונים, לבין מומחים בעלי שם המשמשים מזה שנים רבות בתפקידים שונים. ההבדל ניכר בין היתר ביכולת להתמודד ואף למנוע מראש סיבוכים וסיכונים במהלך ניתוחים מורכבים, וביכולת להתאים במדויק את ההתערבות ההולמת למצבו ולרצונותיו של המטופל.

 

לפרטים נוספים ולקביעת פגיעה עם ד”ר תבור חובב, התקשרו לטלפונים 073-3300100או 08-9702314.

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

דילוג לתוכן