אורטופד מומחה כתף

חשיבותו של אורטופד מומחה כתף מומלץ

 

לא מעט אנשים סובלים מבעיות ופגיעות שונות בכתף, ולעיתים גם נדרשת התערבות כירורגית שמבצעים מומחים. חשוב להבין כי מומחים לכירורגיה אורתופדית נבדלים זה מזה בהיבטים רבים, כגון מידת הניסיון, המוניטין שלהם, התחומים שבהם הם עוסקים, מיומנויות ייחודיות וכדומה. לכן, במידה שאתם סובלים מבעיה בכתף וזקוקים לאבחון, ייעוץ וניתוח, ישנה חשיבות גדולה לבחירת אורטופד מומחה כתף מומלץ.

הבדלים בין מומחים לכירורגיה אורתופדית

 

ככלל, על מנת להיות מומחה לכירורגיה אורתופדית בישראל יש לסיים את שש השנים הראשונות של לימודי הרפואה. לאחר מכן, יש להמשיך להתמחות בתחום האורתופדיה במשך ת 6 שנים נוספות. במהלך התמחותם, חלק מהאורתופדים פונים להתמחויות ייחודיות בתתי תחומים מסוימים, כמו החלפת מפרקים, אורתופדיית ירך, ברך, כתף, ילדים ועוד. מעבר לכך, האורתופדים נבדלים זה מזה בעוד שורה של היבטים. כך לדוגמא, למרות שגם אורתופד מתחיל וצעיר יחסית, בעל הכשרה הולמת לביצוע ניתוחי כתף, מסוגל לבצע את הניתוחים הללו באיכות גבוהה, ישנו יתרון מסוים למנתח יותר בכיר ובעל ניסיון עשיר. כמו בכל תחום, המיומנות הגבוהה והידע הרב שנצברו לאורך שנים, מקנים סיכויים גבוהים מאוד להתאמה מושלמת של ההליך הניתוחי ולמצב הכתף, והתמודדות נכונה ומדויקת עם מצבים שונים העשויים להתהוות במהלך הניתוח.

 

כמו כן, אפשר לקבל על אורטופד מומחה כתף המלצות המשקפות במידת מה את יכולותיו ואת שביעות רצונם של המטופלים והמנותחים. את ההמלצות ניתן לקבל בדרכים שונות, למשל באתרים הפרטיים של מומחים שונים בפורטלים ובפורומים רפואיים, וכדומה. אם קיבלתם המלצה על רופא אורטופד מומחה כתף, כדאי לשאול את החבר או המכר שהמליץ לכם מהיכן מגיעה ההמלצה: האם זה בגלל שביעות הרצון מתוצאות הניתוח, האם לאור הגישה המנחה את עבודתו של הרופא, האם הזמינות והליווי האכפתי שניתן עוד לפני הניתוח ואחריו, וכיוצא בזאת.

 

ד”ר תבור חובב – אורתופד מומחה

 

ד”ר תבור חובב הוא אורטופד מומחה כתף מומלץ, המשמש כיום כמנהל יחידת ניתוחי הארתרוסקופיה ופציעות הספורט במרכז הרפואי קפלן. בפרט מתמחה ד”ר חובב בניתוחים ארתרוסקופיים (ניתוחים זעיר פולשניים עם סיב אופטי) של הכתף והברך, ובטיפול בפציעות נפוצות של ספורטאים. את לימודי הרפואה עשה בבית הספר לרפואה של הדסה בירושלים, ולאחר מכן ביצע את התמחותו בכירורגיה אורתופדית במרכז הרפואי אסף הרופא. בתוך כך, ביצע השתלמות עמיתים בתחומי ניתוחי ארתרוסקופיה, החלפות מפרקים ופגיעות של המפרקים בסידני שבאוסטרליה, ולאורך השנים המשיך לעבור מגוון השתלמויות בתחומי התמחותו בארץ ובחו”ל.

 

לפרטים נוספים ולקביעת פגיעה עם ד”ר תבור חובב, התקשרו לטלפונים 073-3300100 או 08-9702314.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

דילוג לתוכן